דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר

למידה בקשת בענן

 בקשת בענן אנו מקפידים על למידה ברמה האקדמית הגבוהה ביותר 

·         אנו מעודדים את הסטודנטים ללמידה עצמאית, קריאת מאמרים וחומר תיאורטי רב בכל תחומי הלימוד. מטרת בית הספר היא לפתח אנשי מקצוע בעלי ביטחון והתמצאות בידע עדכני, המסוגלים ליישם אותו בהצלחה בשדה הקליני, ואף להמשיך בתהליך הלמידה באופן עצמאי גם לאחר סיום הלימודים הפורמאליים בבית הספר.  

 

·         בתהליך הכשרת הסטודנט מושם דגש על שיפור מיומנויות חשיבתיות ואינטואיטיביות, פיתוח יכולת גבוהה לפתרון בעיות של המטופל, הן בהיבט הפיזיולוגי (לימוד החומר באופן מעמיק בהיבט הרפואה המערבית) והן בהיבט ההוליסטי (התמקצעות בתחומי הרפואה הטבעית, כמו רפלקסולוגיה, עיסוי הוליסטי, עיסוי רקמות עמוק, קראניו סקראל ותחומים נוספים, המשתלבים בטיפול הרפואי המערבי). כך לומד הסטודנט כיצד לראות את המטופל כיחידה הוליסטית אחת של גוף -  רוח – נפש. 

·         תעודות הסיום של תוכניות הלימוד מוכרות בכל האיגודים המקצועיים בתחומי הרפואה המשלימה לרבות באיגוד הרפלקסולוגים הישראלי, אגודת עיסוי וטיפולי הגוף בישראל, האגודה הישראלית לנטורופתיה וארגון תומכות הלידה (דולה) - הראשון והמוביל בישראל.  

 

הלימוד ב"קשת בענן" מתקיים באווירה משפחתית, אישית ותומכת. בית הספר הינו חממה ואוזן קשבת ללומדים הן בתקופת הלימודים ובעיקר אחריה. הפתיחות, הרצון לעזור, לתמוך, לייעץ, לקדם ולסייע במציאת עבודה וללוות את התלמידים והבוגרים במרחב הטיפולי (הדרכה וליווי  של יולדות, הנחייה במעגלי נשים לאחר לידה, הדרכה וייעוץ בהנקה, הנחיית מעגלים בגיל הזהב ועוד)  הינו חלק מהפעילות השוטפת של כל המורות והמורים בקשת בענן. על כך יעידו כל בוגרי בית הספר, ועל כך גאוותנו הרבה !

 

 

 

עבור לתוכן העמוד