אם אתה אוהב להכין מלאכת יד ופרויקטים תוצרת בית כמוני, אז הרשימה הזו של דרכים קלות לחסוך בציוד מלאכה תהיה להיט! יש כל כך הרבה דרכים לחסוך כסף ברכישות יומיומיות. החסכן שבתוכי היה צריך לכלול פרטים על אותם פריטי יצירה שאנחנו אוהבים להשתמש בהם. בדוק את הרעיונות האהובים עלי וכמה מהפרויקטים האהובים עלינו למטה.

 

אני אוהב ליצור פריטים מהנים בבית במקום לבזבז הרבה כסף בחנויות עיצוב. יצירה היא תחביב נפלא שיכול להיות מהנה, חסכוני ודרך נהדרת לבנות עסק משלך בבית. כפי שיצרתי המון דברים בעבר כמו טובות מקלחת כלה תוצרת בית וטובות חתונות עשה זאת בעצמך, אני יודע איך זה ליצור בתקציב. להלן כמה מהטיפים המובילים שלי לחיסכון תוך כדי הנאה מהתחביב שלך.

1. מחזור פריטים שכבר בבעלותך

ללא ספק, הדרך הקלה והפופולרית ביותר לחסוך בציוד מלאכה היא לשפץ משהו שכבר בבעלותך. עשיתי זאת בעבר על ידי הכנת שטיחי סמרטוטים מחולצות טריקו מוכתמות ישנות או באמצעות פחיות קפה ממוחזרות ליצירת מחזיקי עציצים. יש אלפי רעיונות מדהימים ליצירת מחזור, וכמעט כולם משתמשים בפריטים פשוטים לתפוס שכבר יש לך בהישג יד.

2. הירשמו לקבלת הקופונים מחנויות ספציפיות

היכנסו לאינטרנט כדי להירשם להצעות הקופונים שלהם בחנות.

3. שלבו מכירות וחיסול עם קופונים

קניות במכירות זה אחד הדברים האהובים עלי לעשות. לעתים קרובות, ישנם קופונים דיגיטליים זמינים המאפשרים לך גם להוסיף את הקופונים שלך למחיר המכירה או החיסול לחיסכון גדול עוד יותר. בהחלט קרא את התנאים על הקופונים מכיוון שלא כולם הם אופציה לכך, אבל כאשר הם כן, זו דרך נהדרת לחסוך בקלות המון כסף על אספקה ​​לפרויקט הבא שלך.

4. קנו בכמויות גדולות כאשר זה הגיוני

יש הרבה מקרים שבהם החבילה הגדולה יותר של סרט, כפתורים, מחטים או צבע היא השקעה גדולה מראש, אבל המחיר ליחידה גורם לזה לחסכון גדול. השקיעו בפריטים בתפזורת שאתם משתמשים בהם באופן קבוע או שאתם צריכים עבור מוצר גדול כאשר זה הגיוני מבחינה כלכלית.

 

אם אתה יכול להשיג יארד של סרט תמורת $1, אבל אתה צריך 50 יארד שיהיו רק $25 בכמויות גדולות, זה חיסכון של 50%. עם זאת, אם באמת אי פעם תשתמש רק ב-3 יארד מהסרט הזה, קנייה בתפזורת תהיה בזבוז ולא טיפ תקציבי טוב.

5. חנות קמעונאים מקוונים

זהו טיפ אחד שיכול להיות מעורער בהתאם למה שאתה רוכש. עם זאת, אני מוצא שקנייה של חלק מהאפשרויות הסיטונאיות בחו"ל באמזון יכולה להיות מאוד מועילה כשאני צריך הרבה מאספקת יצירה ספציפית. זה ייקח כמה שבועות כדי לקבל את הפריט, אבל המחיר הנמוך עבור איכות דומה (תמיד לבדוק ביקורות), שווה את זה עבור התקציב שלי.

6. להחליף עם חברים ובני משפחה

ערכו מסיבת החלפת אומנות עם החברים שלכם! לעתים קרובות אנו קונים משהו עבור פרויקט, אבל יש לנו שאריות נוספות שלא נשתמש בהן. במקום לזרוק דברים, ארגן החלפה עם החברים האחרים שלך ליצירה. אתם יכולים לקנות אחד מהמחסנים של השני, ולגמור עם טונות של ציוד חדש עבורכם שלא עולים כלום!

 

מאמר זה נכתב בשיתוף עם https://promocode1.com/.