השמש יצאה – הזמן לצאת? אולי, אולי לא, תלוי בתוכנית הפתיחה המחודשת במדינתך ומה המלצות המרכז לבקרת מחלות ומניעה. כאשר משפחות, קבוצות זוגות וחברים מתחילים לשקול חופשות קיץ, טיול דרכים נראה כמו רעיון מהמם. אחרי הכל, יש לך יותר שליטה כשאתה נוסע דרך ארבעה גלגלים, מכיוון שאתה יכול לארוז הרבה יותר מוצרים משלך (מחוטאים כראוי), להימנע לחלוטין משדות תעופה ולא להיות בקרבת מישהו שאתה לא מכיר.

 

עם זאת, עדיין קיימים אמצעי בטיחות שכל הנוסעים צריכים לנקוט בהם, גם אם הם יוצאים להר הר סמוך לטיול קמפינג, שוכרים Airbnb בחוף הים או בוחרים בילוי אחר. לקבלת ייעוץ בכל מה שקובץ לארוז ועד כיצד להגן על עצמכם ועל אחרים, שוחחנו עם רופאים ומומחי נסיעות כדי להבין את מדריך הבטיחות האולטימטיבי לדרך.

 

צור ערכת וירוס

אף על פי שהמגבלות מתחילות להשתחרר, ספירת המקרים עולה למרבה הצער באזורים רבים במדינה. ד"ר סוזן ברטלט-הקנמילר, רופאת רפואה אינטגרטיבית והיועצת הרפואית של AllTrails, מזכירה לנו שאתה עדיין צריך לדאוג להביא את המסכה שלך ולהשתמש בה בכל פעם שאתה יכול להיות בסמיכות לכל אחד אחר.

 

היא ממליצה ליצור ערכת סוגים שונים של וירוסים שכוללת יסודות אלה יחד עם נייר טואלט נוסף למקרה שההשכרה שלך לא נמצאת במלאי וסחורות אחרות. טיילנול, מים ושאר היסודות עשויים לעבור דרך ארוכה אם אתה זקוק להם בקמצוץ.

 

במהלך המגיפה, לעולם אינך יכול לקבל יותר מדי מסכות פנים. וכשאתה בדרך, מטייל יותר או נכנס למקומות לא מוכרים, ייתכן שתצטרך כיסוי חדש לעיתים קרובות יותר. על פי מומחה שלנו, השכרות רבות חסרות מכונת כביסה ומייבש, וקמפינג לא מקל על ניקוי מסיכת בדים. כך עדיף לנסוע בדרכים.

 

אם יש לך גישה למכונת כביסה ומייבש, מסיכת בד היא תמיד רעיון טוב. Society6 בדיוק השיקה באתר יותר מ -1,000 מסכות, שכולן מכוסות באמנות של אמנים עצמאיים. והכי טוב: חלק מההכנסות נועדו למאמצי ההקלה של World Central Kitchen Kitchen.

בעוד שחלק מהשמחה שבטיול באמא טבע היא לראות נופים חדשים ויפים, אם טיול הדרך שלכם כולל טיול, הישארו על השביל המסומן. במיוחד עכשיו, כאשר התקרבות לחדר המיון עם קרסול שבר עלולה לסכן אותך לבעיות חמורות יותר, מציע הפודיאטר ד"ר ולמיר פטקוב לעקוב אחר הקורס.

 

"הימנע מהפיתוי לטייל מחוץ לשביל ובאזורים לא מוכרים או לא מסומנים," הוא מזהיר. "אתה יכול ללכת לאיבוד, לפצוע או לשניהם."