עגלות קפה לאירועים! בימינו זה לא רק שתייה, זה קשר חברתי, תרבות, משרד חיוני ושגרה יומיומית שאתה לא יכול לחיות בלעדיה. אך לא פחות חשוב הוא כלי השיווק האולטימטיבי לקידום מכירות.

במשך שנים רבות אנו ראינו עד כמה שירות קפה ארגוני יכול להיות יעיל. תרבות בתי הקפה התפתחה, קפה הוא כבר לא סתם משהו שאתה קופץ לארוחת הצהריים או 'נקודת התחלה' ליום שלך, הוא יותר ויותר כלי מרכזי ביצירת אווירה לעסקים שמעודדת לקוחות, מבקרים ולקוחות אינטראקציה ב סביבה רגועה.

לפני מהפכת הקפה, פאבים וברים היו המקומות העיקריים בהם התקיימו פגישות והתנהלות עסקית. הזמנים השתנו ויותר ויותר בתי קפה נעשו חשובים יותר ויותר. עם זאת, בתוספת הקפה הנייד אותן הזדמנויות מתרחשות על פני לבן שטוח בנוחות המשרד.

 

אז איך עגלת קפה משפרת את האירוע, הכנס או התערוכה שלכם?

נקודת המפתח כאן היא מעורבות הלקוח. לדוגמא, בר קפה barista על דוכן תצוגה הופך למוקד הלקוחות שלכם. אם זה לא רק ריח של קפה טחון טרי שמושך קהל, אז זה הבאז וההתרגשות שמביאה חווית בריסטה מקצועית.

דוכן קפה של בריסטה יכול ליצור את אווירת הקפה הנינוחה על הדוכן שלכם, לוקח זמן לעצב את הקפה המושלם ואת הזמן הזה מקדישים לכם לעסוק עם הלקוח ומאפשר לכם להחזיק את תשומת ליבו של הלקוח הפרספקטיבי זמן רב יותר. הוכח כי תחנת קפה של בריסטה לא רק מגדילה באופן דרמטי את הרגל דרך הדוכן שלך, אלא גם את משך הזמן המושקע על הדוכן שלך. זה יוצר את ההתרגשות ולוכד את הרגל כאשר הם עומדים בתור ברצון לקפה מושלם בעבודת יד.

כבונוס להצעת מוצר מבוקש יש לך אפשרות לנצל את המיתוג!

לנצל את המיתוג

טנדרים וקפה קפה של פולי הקפה הניידים הם הבד הריק המושלם לקידום המותג / האירוע שלכם. עם לוחות ממותגים גדולים על הסורגים ועד לעטוף ויניל מלא על טנדרים הקפה, זוהי דרך חסכונית למקסם את אפשרויות הקידום.

עוד באותו יום זה היה עלון (שבעבר הסתיים בפח). עכשיו זה כוס קפה המותאמת אישית המותאמת אישית.

עם כוסות מודפסות בצבע מלא ושבלונת אבקת שוקולד מרגשת על קפוצ'ינו למיתוג שלכם יש טווח הגעה עצום. בין אם זה אולם תצוגה ובין אם מדובר בקידום רחוב שמותג כוס הולך לכל מקום עם הלקוח הפוטנציאלי שלכם ונראה על ידי קהל רב יותר.

עם פוטנציאל המדיה החברתית של חידוש זה, התמונות של הכוסות שלכם, טנדרים וקפה קפה ממותגים, יקבלו בטוחים רטטטים והאשטגים הפותחים את המותג שלכם לעולם.

עם יותר מעשר שנים בקצה הגבוה של ענף שירותים זה נוכחנו לדעת כי המוצר הוא המפתח! זה חיוני לחקור את הספק! ניתן לעשות זאת על ידי מבט מהיר על הביקורות וההמלצות שלהם. שמנו לב שכמותג תיזכרו, מומלץ ותדברו עליו על מתן קפה יוצא דופן, אך תיזכרו גם מכל הסיבות הלא נכונות אם ספק הקפה שלכם יתגלה כוס מים מלוכלכים !!

טנדרים לקפה

לפני כעשור החלו טנדרים קפה איטלקיים נהדרים של Piaggio 'Ape' להופיע בשווקים ובפינות הרחוב וזה היה שחר הקפה הנייד כפי שאנו מכירים אותו. אנשים עדיין מופתעים ושמחים כשהם משתתפים באירוע, רואים את אחת המכונות האטרקטיביות שלנו ואז זוכים לבחור את הקפה האהוב עליהם מהתפריט, אפילו באמצע שדה.

אך הפוטנציאל האמיתי במכונית קפה הוא שיווק קידום המכירות הנייד שהוא מציע.

כפי שהזכרנו קודם, טנדרים הקפה שלנו יכולים להיות ממותגים במלואם עבור מספר רב של שמות ולקוחות. מטיילים בבריטניה ובינלאומית, מופיעים בכמה מיקומים ואירועים איקוניים.

מופעי דרכים או סיורים לקידום מכירות הם דרך מדהימה לקדם מותג או להעלות את מודעות הלקוחות.

מקסם את פוטנציאל האירועים באמצעות מכונית קפה ממותגת וכוסות ידידותיות לסביבה ממותגות או בריסטות ממותגות המגישות קפה טרי טחון יוצא דופן. זה יראה כמה אתה מסור כחברה בבניית מערכות יחסים אלה.

אנו מאמינים גם שאם לקוח מוציא כסף על מיתוג יחידות הקפה הניידות שלנו, עליו להגיע לאירוע מוכן להרשים. לכן יש לנו את היכולת המפותחת להכניס את טנדרים הקפה שלנו לגב של טנדרים גדולים יותר. זה לא רק מרשים אלא שובר קרח כשאנחנו מגיעים ומסיעים את הפיאג'ו הקטן מאחור, נקי ומבריק מוכן לעסוק ולהוואי את הלקוח שלך.

בתוך תשע שנים, אין לקוח אחד שלא התרשם.

יש לנו את היכולת לכסות עיירה / עיר אחרת בכל מקום בבריטניה או באירופה בכל יום נתון. אנחנו אוהבים מופע דרכים לקידום מכירות ועבודה עם הלקוח כצוות אחד גדול.

אחרי הכל אנחנו מומחים ומובילים בעולם בקפה נייד.