חיפוש אחר מבצעים של חברת תעופה יכול להיות מכריע עם כל כך הרבה חברות שונות המציעות הנחות של חברות תעופה ומחירים מיוחדים וכל התנאים השונים המצורפים לדילים. בכדי לסייע לקצץ במרדף, ריכזנו רשימת טיפים, סודות בענף הנסיעות והצעות אחרות של דברים שתוכלו לעשות בכדי למצוא עסקאות תעופה שיוזילו את עלות כרטיסי הטיסה שלכם.

 

כיצד למצוא את מבצעי התעופה הזולים ביותר

בכל הנוגע להשגת עסקאות טובות בכרטיסי טיסה, הישארות גמישה היא המפתח. עם זאת, חירום קורה, וייתכן שתצטרך להגיע לאנשהו בהקדם האפשרי. אמנם אין לכם את המותרות להיות גמישים ביום הטיסה, אך בדרך כלל תוכלו למצוא חסכון נוסף על ידי הזמנת הטיסה שלכם בזמנים הפחות פופולריים לטיול. חפש עין אדומה שמתוכננת להמריא לפני עלות השחר או שהטיסה האחרונה תצא לדרך.

 

זה יכול גם לשלם להזמין את הטיסה עם תוכנית הטיסה הגרועה ביותר. חפש את הטיסות עם עצירות מרובות, או כאלה שדורשות החלפת מטוס בשלב כלשהו. כמו כן, כל טיסה שיש בה עצירה ארוכה מדי, במיוחד אם שדה התעופה ממוקם בעיר קטנה שבה מכונות אוטומטיות יהיו התקווה הטובה ביותר שלך למצוא כיבוד.

 

ראשית החליטו מה אתם צריכים או רוצים

לפני שמתחילים בחיפוש אחר כרטיס הטיסה הזול ביותר, עליכם להחליט על אילו אפשרויות אתם מוכנים לשלם ועל אילו אפשרויות תוכלו להסתדר. רכישת כרטיס טיסה הייתה בעבר יחסית פשוטה, אך למטיילים יש כיום מספר חבילות לבחירה, כך שקבלת החלטות עלולה להפוך במהירות מבלבלת ויקרה.

 

כמה תיקים תביאו? אתה צריך לבדוק תיקים? כמה? האם יש מקום לביצוע?

פגיעה בדמי מטען כבדים יכולה להפחית במהירות את החיסכון שחשבתם על ידי התמקדות רק במחיר הכרטיס. על ידי ידיעה מראש שתצטרך לבדוק תיק אחד או יותר, תוכל לחפש חבילות המציעות דמי בדיקת מזוודות בחינם או מוזלים.

 

מה הסבירות שתשנה את התוכניות שלך?

אם התוכניות שלך עשויות להשתנות, תוכל להפיק תועלת ממציאת המחיר הטוב ביותר בכרטיסים שאין להם תשלום עבור החלפת כרטיסים.

 

האם אתה זקוק לאינטרנט אלחוטי בטיסה?

לא בכל הטיסות יש אינטרנט אלחוטי בטיסה. אם חשוב שתוכל להתחבר לאינטרנט במהלך הטיסה שלך, תרצה לכלול זאת באפשרויות החיפוש שלך לפני שאתה קונה את הכרטיס.

 

עד כמה חשוב להקצות מושב מראש?

אם ישיבה במושב האמצעי תהרוס לכם את הטיול, אז תרצו להיצמד לחברות התעופה המציעות מטלות מוקדמות או לשאול אם קיימת תוכנית נאמנות בה תוכלו להצטרף כאשר הקצאת מושבים מראש היא אחת ההטבות לחברים. אתה יכול גם לבדוק בכרטיסי האשראי שלך אפשרות להקצאת מושבים מתקדמת.

 

חוץ מטיסות, אנשים רבים מחפשים קופונים לKSP וקוד קופון לאייבורי.