בניסיון לגרום לכל אמריקני לעמוד מאחורי הרעיון שלבש מסכת פנים – ומאחורי מסכת פנים בפועל – להאט את התפשטותו של קוביד -19, פרסמה איגוד המכללות הרפואיות האמריקאיות ביום רביעי הנחיה לאומית פשוטה ופשוטה. לציבור.

 

ד"ר אטול גרובר, מנכ"ל מכון המחקר והפעולה של AAMC, מסר בחדשות ד"ר אטול גרובר, "הנחיות אלה נועדו לספק לכולם ברחבי הארץ גישה אחידה ללבוש מסכות פנים ולתקן את ההודעות והמידע השגוי לעיתים קרובות בחוץ. גרובר אמר כי "עד שנפתח חיסון וטיפולים טובים יותר, מניעה היא המפתח להפחתת ההשפעה של מגיפה זו." "ככל שנעשה חיפוי פנים מהיר יותר 'הרגיל החדש' שלנו, כך אנו יכולים להשיג שליטה מהירה יותר על קוביד -19."

גרובר אמר ל- CNN שמסיכות פנים מגינות על כולם – אתה ועל האדם האחר. "אם אתה לובש את זה והאנשים סביבך לובשים את זה, ראינו שההעברה [של נגיף הקורונאוו] כנראה יורדת בטווח של 90% פלוס, וזה סיכויים טובים למדי," אמר.

ה- AAMC – עמותה המייצגת את כל בתי הספר לרפואה אמריקאית וקנדה, בתי חולים מלמדים, מערכות בריאות וחברות אקדמיות – ערכה את ההנחיות החדשות שלה באמצעות המידע והמחקרים המדעיים האחרונים בנושא השימוש במסיכה של המרכזים לבקרת מחלות ומניעת מחלות, ממשלות ומדינות מקומיות ומומחי בריאות הציבור.

איזה מסכות ללבוש

ההנחיות קובעות כי כיסויי פנים צריכים לכסות את האף והפה שלך כאחד ויש להתאים אותם היטב כדי למזער את הפערים סביב האף והסנטר; מסכות פנים בד צריכות להיות לפחות שתי שכבות, ושלוש שכבות במידת האפשר; כיסויי פנים מקופלים באופן רופף וכיסויים בסגנון בנדנה עדיפים על שום כיסויים, אך עדיין מאפשרים לטפטפות הנשימה הקטן ביותר בתרסיסי אוויר להיכנס לאוויר.

מתי ללבוש מסכות בתוך הבית

חבישת מסכת פנים "חשובה באופן קריטי" כשאתה בתוך הבית מכיוון שהאירועים המפיצים העל יתרחשו הרבה יותר בתוך הבית, על פי ההנחיות. לפיכך, ההנחיות מציינות כי כיסוי לטיפול פנים צריך להיות משוחק על ידי כולם מגיל שנתיים ומעלה כאשר הם בבית ובסביבה אנשים שאינם גרים בביתם. ההנחיות טוענות כי כל העסקים הפתוחים לקהל הרחב צריכים להתעקש כי כל הלקוחות ילבישו מסכות בזמן הבית.

מתי ללבוש מסכות בחוץ

כשאתה בחוץ, האפשרות הבטוחה ביותר עבור כולם מגיל שנתיים ומעלה היא ללבוש מסכה, גם כאשר עוברים זמן קצר לאחרים, כמו ריצה או הליכה על ידי מישהו על המדרכה, על פי ההנחיות. אם אתה בחוץ ולא מצפה להיות בסביבת אחרים, אין צורך במסכות. הימנע מפעילויות ומפגשים לא חיוניים שמביאים אנשים לגובה 6 רגל אחד מהשני או גורמים נשימה עוצמתית יותר, כמו משחק ספורט או שירה, עם או בלי כיסוי פנים.

"אין שום חסרון בזה"

"היו לנו הרבה מקורות שונים שמדברים על דברים דומים מאוד, אבל באופן שלא בהכרח היה נגיש לקהל הרחב, ואנחנו מקווים שזה בפורמט שעכשיו יהיה קל יותר להבנה ופשוט מאוד: אם אתה נמצא בכל מקום עם אנשים שאינם חלק מהבית שלך, אתה צריך ללבוש מסיכה. ובחוץ, אם אתה יכול להיות בסביבת אנשים שאינם חלק ממשק הבית שלך, במרחק של מטר וחצי, אתה צריך להיות לובש מסיכה, "אמר גרובר.