כרטיס ביקור הוא דרך מצוינת להציג את עצמך ואת החברה שלך. עם זאת, כרטיס הביקור היה יומו כבר זמן מה ואנשי מקצוע רבים מחפשים אלטרנטיבה שתהיה יעילה יותר.

כל עסק צריך כרטיס ביקור דיגיטלי

מובן שאתה רוצה שיהיה לך כרטיס ביקור דיגיטלי. אחרי הכל, יש לך נוכחות מקוונת והגיוני לקדם אותה ברחבי האינטרנט. ייתכן שתרצה גם שיהיה לך כרטיס ביקור דיגיטלי מכיוון שאתה לא אוהב לסחוב ערימות של כרטיסים או שאתה לא אוהב למסור עליהם יותר מדי מידע על עצמך.

מכיוון שיש כל כך הרבה יתרונות שיש בכרטיס ביקור דיגיטלי, הגיוני שלכל חברה יהיה כזה.

כרטיסי ביקור דיגיטליים ידועים גם בשם כרטיס ביקור אלקטרוני. אלה כרטיסים הנמצאים בפלטפורמה הדיגיטלית ברשתות החברתיות או באתרים. אלה שונים מכרטיסי ביקור מסורתיים המופיעים על הנייר.

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא יתרון מכיוון שניתן לשתף אותו בקלות וניתן לעדכנו בכל פעם שצריך והוא אינו תופס מקום פיזי או צורך להדפיס ולעצב אותו.

כרטיס הביקור הדיגיטלי הוא כלי שיווק דיגיטלי מתפתח שאינו מוגבל רק ליצירת רושם ראשוני מוצק. כרטיסי ביקור משמשים כעת לשיתוף מידע אודות החברה, ייעודה ומיקומה. כל זה אפשרי בעזרת החלקה מהירה אחת דרך הטלפון שלך.

לפני שאתה יוצא לקנות מדפסת כרטיסי ביקור יקרה, ראשית עליך לנסות את האפליקציה החינמית הזו כדי ליצור עיצוב כרטיס ביקור אישי משלך ללא כל טרחה או מיומנויות מיוחדות.

כל עסק צריך להיות בעל נוכחות דיגיטלית. כך אנשים מוצאים את החברה שלך. זו הרושם הראשון שאתה נותן להם על מה שהחברה שלך עושה ועל מה אתה עוסק.

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא השלב הראשון בהשגת הנוכחות הדיגיטלית הזו. הוא מספק סקירה כללית של מי שאתה, מה אתה עושה והיכן תוכל למצוא מידע נוסף על החברה שלך באינטרנט. אנשים יבדקו את האתר שלך כדי לבדוק אם כדאי להשקיע זמן בללמוד עליך יותר, לכן וודא שהוא כולל את כל המידע שהם צריכים! בהמשך מאמר זה נעבור על כמה דרכים ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי בחינם לכל סוג של עסק.

אתה יכול להשתמש בכלי כמו Google לעסק שלי או מנהל העסקים של פייסבוק כדי לנהל את האלמנטים האלה של הנוכחות שלך – כולל יצירת ספר דיגיטלי מותאם אישית.

כרטיסי ביקור דיגיטליים הם יותר מסתם דרך ליצור קשר עם מישהו. הם ייצוג של המותג האישי של הפרט. כיום, כרטיס הביקור הדיגיטלי שלך הוא לרוב הדבר הראשון שלקוחות פוטנציאליים רואים, ולכן הוא חייב להיות מדויק.

בדרך כלל, לאנשים יש את הדוא"ל האישי שלהם בכרטיס הביקור שלהם למטרות קלות ליצור קשר, אבל עם עליית התקשורת הדיגיטלית, זה כבר לא הכרחי. עם כתובת דוא"ל בכרטיס הביקור הדיגיטלי שלך, אתה עשוי באופן אירוני להפנות יותר מדי תשומת לב לעצמך ולהקשות על אנשים למצוא אותך באינטרנט. עם זאת, ישנם מספר יתרונות לכך שיש את כתובת הדוא"ל שלך גם בכרטיס הביקור הדיגיטלי שלך.

קודם כל, יש את הנוחות להישאר מחובר לאנשי קשר אישיים באמצעות כתובת הדוא"ל שלך, ללא קשר למכשיר.